MES Pharis – system do realizacji produkcji

PHARIS to system do realizacji produkcji.

MES PHARIS jest w pełni funkcjonalnym systemem do realizacji produkcji. Zawiera w sobie możliwości zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji, sterowania procesami produkcyjnymi. Umożliwia kontrolę konserwacji, logistyki produkcji, Kanban, w tym zbierania danych z maszyn. MES PHARIS zaspokaja potrzeby produkcyjne od momentu wystawienia zlecenia produkcyjnego, poprzez potwierdzenie wykonania, aż do wydania i zmagazynowania produktu. System obejmuje również ciągłe monitorowanie i kontrolę produkcji w czasie rzeczywistym. Co więcej, zbiera dane z urządzeń technologicznych (maszyny wtryskowe, obrabiarki CNC, linie montażowe, frezarki, szlifierki, urządzenia peryferyjne – osuszacze, termy, stanowiska sterowania, itp.). Trwale przechowuje powiązane informacje. Ponadto, dostarcza narzędzia do analizy produkcji, aby zwiększyć jej wydajność. Ma to ogromne znaczenie dla rentowności przedsiębiorstw produkcyjnych.

Struktura MES Pharis - system do realizacji produkcji

O kompleksowym systemie realizacji produkcji MES PHARIS

MES PHARIS zaspokaja potrzeby produkcyjne. Obejmuje procesy od wydania zlecenia, poprzez potwierdzenie pracy aż do wydania produktu i magazynowania. Obejmuje również ciągły monitoring i kontrolę produkcji w czasie rzeczywistym. Zbiera dane z urządzeń technologicznych oraz pozwala na długoterminowe przechowywanie wszystkich powiązanych informacji. Zapewnia też narzędzia do analizy produkcji w celu zwiększenia wydajności produkcji. To bezpośrednio przekłada się na rentowność przedsiębiorstw produkcyjnych.

Skuteczność procesu produkcyjnego twojej firmy może zostać zwiększona poprzez rygorystyczne planowanie. Nie bez znaczenia jest szybsze reagowanie na przestoje maszyn i pracowników oraz odpowiednia analiza współczynników efektywności (KPI). Wszystkie te procesy mogą być realizowane przy pomocy MES PHARIS i jego modułów.