Zapraszamy na targi TOOLEX w Sosnowcu!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się już 2-4 października w Sosnowcu. Tym razem swoją ofertę zaprezentujemy na dwóch stoiskach z podziałem na oprogramowanie i maszyny. Będzie to nasza ostatnia tegoroczna impreza wystawiennicza, więc warto być z nami!

Prezentacje, konsultacje i testy naszego oprogramowania odbędą się na stoisku B554. Będzie tam czekał na Państwa nasz niezawodny zespół SigmaNEST, w skład którego wchodzą Przemysław Rożek, Beata Wojnar, Krzysztof Szeląg, Arkadiusz Marzec, Michał Malinowski oraz Menadżerowie Produktów PDC, APM (Agnieszka Furman) i MES (Kamil Herbuś). Na stoisku odpowiemy m.in na następujące pytania:

  • Jak oszczędzić na procesach cięcia w firmie?
  • Jak śledzić produkcję i optymalizować procesy w firmie?
  • Jak efektywniej ciąć i giąć rury i kształtowniki?
  • Jak precyzyjnie wyliczyć koszty produkcji metalowych elementów?
  • W jaki sposób skutecznie zarządzać gospodarką narzędziową w firmie?
  • Jakie rozwiązania skutecznie pozwolą zarządzać firmą w branży metalowej?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy już za dwa tygodnie, prezentując SigmaNESTSigmaMRPPlan-de-CAMpagneAPM+ oraz PHARIS.

Na stoisku A-326 zaprezentujemy nasze maszyny. To właśnie tam odbędzie się premiera stołu do cięcia wodą Swift-Jet. Oprócz waterjet staną nasze rozwiązania do cięcia plazmowego: stół plazmowy Swift-Cut 3000XP, przecinarki ręczne i zmechanizowane Hypertherm. Swoją ofertę uzupełnimy znakowaniem w wydaniu urządzeń MARKATOR: pneumatyczne  i mikropunktowe znakowarki ręczne i stołowe takie jak: FlyMarker MINI, FlyMarker PRO, NetMarker, MV5. Podczas pokazów cięcia i znakowania pozostaniemy do dyspozycji – na miejscu stawi się cały zespół Maszyn i Urządzeń, w skład którego wchodzą Krzysztof Tuźnik, Bartosz Łęcki, Piotr Rojek, Leszek Kozak, Damian Duma, Arkadiusz Kubicki, Krzysztof Dragan.

Zapraszamy do rejestracji na targi:

REJESTRACJA

Międzynarodowe Targi  Obrabiarek, Narzędzia i Technologii Obróbki TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu. To doskonała okazja do nawiązania  nowych relacji i realizacji transakcji biznesowych. Sukces poprzedniej, jubileuszowej edycji to blisko 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Wydarzenie odwiedziło blisko 10 tysięcy zwiedzających, którzy mieli okazję podpatrzeć m.in. 450 maszyn, w większości w ruchu.  Pod względem efektywności targi zostały docenione przez specjalistów. Wydarzenie było naprawdę imponujące!

Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: urządzenia do obróbki blach i rur, narzędzia, oprzyrządowanie technologiczne, oprzyrządowanie pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, urządzenia do obróbki termicznej, oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę. To także chłodziwa i ciecze technologiczne, doradztwo i usługi projektowe, wyposażenie warsztatów, remonty i modernizacje obrabiarek, usługi w zakresie obróbki materiałów, przygotowanie i zabezpieczenie powierzchni, wyroby hutnicze – blachy, pręty i rury, wydawnictwa fachowe i inne. 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Dystrybutor MES PHARIS® w Polsce: STIGO logo

Kamil Herbuś
Menadżer Produktu MES PHARIS
Tel.: +48 606 717 814
E-mail: k.herbus@stigo.com.pl